قالیشویی صادقیه
قالیشویی صادقیه

درباره قالیشویی صادقیه

image

قالیشویی صادقیه با بیش از دو دهه تجربه خدمت رسانی به مشتریان در بستر ارتباطات حضوری و تلفنی حالا در مسیر تازه ای گام برداشته است. مسیری که نتیجه این خدمت رسانی را برای شما لذت بخش تر می نماید. این مجموعه که دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی های تهران است در نظر دارد تا خدمات منحصربه فرد خود را در بستر فضای آنلاین راحت تر از قبل به مشتریان خود ارائه نماید. در هر کجای صادقیه که هستید نزدیکترین قالیشویی در صادقیه در تلفن همراه شما شعبه دارد.

شستشوی تخصصی انواع فرش ماشینی و دست بافت، انواع گلیم و جاجیم و دیگر منسوجات حجیم در تخصص ماست. تضمین سلامت کالای شما اولین مسئولیت و بازگرداندن درخشانی دوباره مهمترین وظیفه ماست.

خدمات ویژه قالیشویی صادقیه

شاید شستشوی تخصصی انواع فرش خدمت خیلی پیچیده ای نباشد اما اینکه بدانید شستشوی فرش شما با مدرن تجهیزات، 100 درصد مکانیزه و بدون دخالت دست انسان با مواد شوینده ی خنثی و ویژه در دمایی متناسب با الیاف فرش ها شستشو داده می شوند قطعا کار هر قالیشویی نیست. ضمنا دیگر نیازی نیست که نگران لکه های وحشتناک روی مبل های سلطنتی خود باشید یا شستشوی موکت های چسبیده به کف خانه برای تان چالشی حل نشدنی باشد. خدمات تخصصی مبل شویی و موکت شویی نیز در قالیشویی صادقیه انجام می شود.

پشتیبانی دوستانه و اختصاصی در هر مرحله از راه

1864

تماس با 1864